Aktuality

Nejbližší akce:

Jak správně poskytovat první pomoc dětí a dospělých si budeme moct zopakovat a procvičit na besedě se záchranářkou Bc. Ivou Voháňkovou ve středu 26. června 2019 od 15 hodin.

Jak cestovat s dětmi levně, pohodlně a bez cestovky se dozvíte v rámci workshopu, který pro vás nachystala na středu 26. června 2019 cestovatelka a maminka Adriana Jarolímková.

Téma domácího vzdělávání je předmětem besedy s Mgr. Miladou Kortánkovou, zakladatelkou DOMŠKOLY, která se uskuteční ve středu 19. června 2019 od 15.30 hodin.

Zajímavá beseda na téma předcházení a první pomoc popálenin s Ivanou Nikitinskou, zakladatelkou spolku AVALONE, proběhne v pondělí 17. června 2019 od 15.30 hodin.

Jak léčit potravinové nesnášenlivosti a alergie se dozvíte na besedě s nutriční terapeutkou Mgr. Kateřinou Královou v úterý 11. června 2019.

Ostatní aktuality:

Podívejte se na informace o našem vzdělávacím programu pro rodiče.

Využijte hlídání dětí v centru za jedinečnou cenu.

Volná herna je otevřena v úterý a ve čtvrtek  od 8.30 do 12.30 hod.  Pondělky, středy a pátky je herna vyhrazena pro kurzy a uzavřené aktivní skupiny.

Nutriční poradenství probíhá ve středu mezi 16-18 hod. – nutnose objednat předem – více informací zde.

Kniha „To jsou Sedlčany“ – nově s omalovánkami uvnitř – je k zakoupení v centru za 95 Kč.  Budeme rádi, když koupí podpoříte činnost našeho (vašeho) centra. Děkujeme.

V naší krafárně si můžete vybrat z několika nápojů i dobrůtek. Podívejte se na naší nabídku.

Další novinky naleznete též na:

Děkujeme partnerům:

uradpracemesto-sedlcany_1224017logo s ochrannou zónou-1mpsvlogo_povltavke-mlekarny_RGB_72

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit